Opis

 

Fotel Yogi to świetny design ale jak na Decę, w dość stonowanym wydaniu.

Zwykle stawiamy na wyraźny wzór i kolor, jednak tym razem zdecydowałyśmy się podkreślić  pierwszy składnik. "Pepitka", "Psi ząb", "Kurza stopka"- różnie nazywany, jednak jako kanon mody nigdy się nie starzeje. Nie byłybyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie przełamały owej klasyki. Pepitka, zwykle dobra, na naszym fotelu jest w wydaniu XL! 

 

Yogi to rozkładany fotel z lat 70tych, po gruntownej renowacji stolarskiej i tapicerskiej:

-Stolarka została skrupulatnie wyczyszczona i zabezpieczona przez naszego stolarza, matowym, bezbarwnym lakierem, tak aby odsłonić naturalną barwę buku. 

-Wszystkie elementy wewnątrz zostały wymienione na nowe. Zastosowałyśmy- jak zawsze- piankę tapicerską o najwyższej jakości i gęstości T35, tak aby Fotel Yogi mógł posłużyć przez długie lata.

- W tym wypadku zdecydowałyśmy się na tkaninę z najnowszej kolekcji włoskiej marki L'INTERNO. Materiał "Turtle Bay", to szlachetna mieszanka Bawełny, Lnu i Wiskozy z Poliestrem, który ułatwi nam ewentualne czyszczenie.

-Tkanina "Turtle Bay" to Pepitka w wydaniu XL. W przypadku Fotela Yogi zdecydowałyśmy się na stonowane kolory ziemi, jednak L' INTERNO proponuje całą gamę kolorystyczną od ciepłych pomarańczy, aż po chłodne błękity i szarości (Próbniki marki L'INTERNO znajdą Państwo w obu naszych sklepach).

-Wszystkie elementy mechanizmu zostały usprawnione tak, że fotel rozkłada się sprawnie, przy lekkim odchyleniu siedzącego.

 

Fotel Yogi może stać się pięknym, a przede wszystkim unikatowym elementem wnętrza.

 

 

Wymiary: wys. 112 cm, szer. 65 cm, gł. 70 cm

Tkanina: L'INTERNO "Turtle Bay"  col. 14;  skład 58% Co, 18% Pl, 18% Vi, 6% Li