Opis

Fotel “Sabatini” to polski design lat 60. w najlepszym wydaniu.

Kultowy już projekt Józefa Chierowskiego “366”, postanowiłyśmy ubrać w kwiatową tkaninę “Sabatini” i uzupełnić ją gładkim welurem.

“Sabatini” to zgrabny projekt z lat 60-tych, po gruntownej renowacji stolarskiej i tapicerskiej:

-Stolarka została skrupulatnie wyczyszczona i zabezpieczona przez naszego stolarza, matowym, bezbarwnym lakierem, tak aby odsłonić naturalną barwę buku.

-Wszystkie elementy wewnątrz zostały wymienione na nowe. Zastosowałyśmy- jak zawsze- piankę tapicerską o najwyższej jakości i gęstości T35, tak aby Fotel “Sabatini” mógł posłużyć przez długie lata.

– W tym wypadku zdecydowałyśmy się na tkaninę z kolekcji hiszpańskiej marki Alhambra. Materiał “Sabatini”, to szlachetny welur ze 100% bawełny. Jest wyjątkowo gruby, a splot włókien gęsty. Niewątpliwie dodatkowego uroku dodaje mu kwiatowy motyw, który zastosowałyśmy na bodnie oraz z tyłu fotela. Siedzisko uzupełniłyśmy gładkim welurem Glam Velvet w praktycznie identycznym kolorze co “Sabatini”. Ma on doskonałe parametry czyszczenia i wytrzymałości.

Zjawiskowa tkanina “Sabatini” dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych, a całą kolekcję możecie Państwo znaleźć w naszych sklepach w Szczecinie i Poznaniu.

Fotel “Sabatini” może stać się pięknym, a przede wszystkim unikatowym elementem wnętrza.

Wymiary: wys. 65 cm, szer. 62 cm, gł. 62 cm

Tkanina: “Sabatini” 100% Co, “Glam Velvet” 100% Pl