Opis

 

Fotel ten urzeka swoją oryginalną formą, a także ciekawym i odważnym połączeniem tkanin, które zestawił ze sobą nasz Architekt Wnętrz !

Materiały pochodzą z kolekcji brytyjskiej marki "Designers Guild", inspirowanej nadbałtyckim klimatem. Stąd pojawia się tu wiele odcieni błękitu, który fantastycznie komponuje się z naturalną barwą stolarki. Całości smaczku dodają oryginalne metalowe zakończenia nóżek, które są charakterystyczne dla amerykańskiego wzornictwa.

"Mewa" stanowi komplet z dwoma innymi fotelami: "Bosman" i "Bałtyk", jednak nie w klasycznym rozumieniu tego słowa. Łączy je naturalny kolor i rysunek drewnianych ram, który postanowiłyśmy odsłonić i zabezpieczyć jedynie matowym, bezbarwnym lakierem. Zdecydowałyśmy się na połączenie dwóch rodzajów tkanin, w każdym z foteli innych, jednak w podobnym "nadmorskim" klimacie, co realizuje charakterystyczny dla współczesnych wnętrz eklektyzm.

Fotele będą się równie fantastycznie prezentowały jako komplet lub jako poszczególne egzemplarze. Wszystkie realizacje są pojedyncze i już nie pojawią się w naszej ofercie!

 

Tkaniny:

- Designers Guild Uppsala 57% Vi, 30% Pl, 13% Co, Salso 100% Co.

 

Wymiary:

- Szerokość: 65 cm

- Głębokość: 75 cm

- Wysokość: 78 cm

Produkty podobne