O nas

 

O nas, czyli o dwóch siostrach, które lubią to co robią…

 

DECA specjalizuje się we wszystkim, co dotyczy tkaniny meblowej i dekoracyjnej we wnętrzu. Począwszy od gruntownej renowacji mebli tapicerowanych, przy współpracy z naszym stolarzem i tapicerem, przez sprzedaż materiałów obiciowych, po szycie i projektowanie dekoracyjnych opraw okiennych.

Naszą specjalnością jest „drugie życie” mebli tapicerowanych- zwłaszcza designerskich foteli i krzeseł z lat 50. i 60. Z zaangażowaniem poddajemy gruntownej restauracji meble naszych klientów- te z czasów PRL ale, także starsze, jak antyki, czy te współczesne. Nasi tapicerzy i stolarze dbają o jakość ich renowacji, my zaś pomagamy dobrać wyjątkowe tkaniny obiciowe i dekoracyjne.

Zachęcamy do „odkurzenia” mebli ze strychów i piwnic, a tym którzy nie dysponują  ciekawym egzemplarzem fotela z czasów PRL, czy niepowtarzalnym antykiem, proponujemy meble odrestaurowane według naszych pomysłów!

 

-Prowadzimy sprzedaż materiałów obiciowych i dekoracyjnych- proponujemy ogromny wybór wzorów i kolorów z różnych zakątków tekstylnego świata.

- Prowadzimy usługi niezbędne przy renowacji mebli. Współpracujemy z doskonałym tapicerem i stolarzem.

-Prowadzimy sprzedaż antyków oraz mebli z lat 50. i 60. odnowionych według naszych pomysłów.

-Wykonujemy szycie na zamówienie opraw okiennych, jak zasłony, firany, czy rolety.

- Współpracujemy z zespołem krawcowych, które realizują nawet najśmielsze pomysły naszych klientów, na poduszki, kapy, sukienki na krzesła itp.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu w Szczecinie

 

Natalia i Marta